Ankara Sohbet Odaları

Gerçek Canlı Sohbet

Gerçek Canlı Sohbet İnsanların Dertleştiği Sevgili Olduğu Buluştuğu Mekan Sohbet Kıvırcık.

Gerçek Canlı Sohbet Sohbet Kıvırcık Sohbet Sitesi

Gerçek Canlı Sohbet

Gerçek insanların buluştuğu mekan Sohbet Kıvırcık,kesinlikle bot olmayan gerçek insanlardan oluşan ve yapmacık olmayan yapmacıklığı sevmeyen bir site olarak en iyi sohbet siteleri arasında yerini tutuyor ve koruyor.

Canlı Sohbet Sitemizde Kamera Açma

Canlı Sohbet Sitemizde Kamera Açma

Canlı Sohbet sitemizde sağ yukarıdan gördüğünüz gibi kamera işaretine tıklayarak kamera açabilirsiniz.

İsterseniz kameranız kapalı şekilde mikrofondan konuşabilirsiniz.Dahada bitmedi tabi ki de.

Canlı Sohbet Sitesinde Hediye Gönderme

Canlı Sohbet Sitesinde Hediye Gönderme

Sitemizde istediğiniz kişinin adına tıklayarak hediye gönderebilirsiniz.Hediye gönder butonu vardır ve çok basit bir sistemdir.Yani hızlı bir şekilde sistemimizi çözebilirsiniz.

Yetkili olmayan kişiyi altınınız varsa görüldüğü gibi Renew for him/her’e tıklayarak vip e plus a veya premium a yükseltebilirsiniz.Ne kadar zaman öyle kalacağını siz belirleyebilirsiniz.

Yetkiniz varsa görüldüğü gibi Kameralı Sohbet sitemizde Mute atabilirsiniz yani susturabilirsiniz.Sessiz Mute atabilirsiniz yani Silence Mute,Ban atabilirsiniz süresini siz belirleyebilirsiniz.Tabi bu yetkili kişiler için geçerlidir.

Özel mesaj gönderebilirsiniz görüldüğü üzere daha bunlarla da bitmiyor,sitemiz de ikonları kullanabilirsiniz.İkonlarla bir ışık saçabilir öyle sohbet edebilirsiniz.

Kişi sizi rahatsız ediyorsa yetkiliyse yöneticiye şikayet edebilirsiniz.Değilse Önemseme yaparak size yazmasını görmeyebilirsiniz.Rahat etmeniz için tüm her şey.

Böyle güzel ve yapıcı bir siteyi tercih etmemeniz olmaz,kesinlikle mutlu olacağınız ve her gün girerek sohbet edebileceğiniz bir sitedir.

Sitemizi kayırmak gibi olmasın ama en güzel Sohbet edebileceğiniz sağlam sohbet sitesi burasıdır.Kesinlikle gidin diğer siteleri görün ve sonra kararınızı kendiniz verin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir