En İyi Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Kuralları

Kameralı Sohbet Kuralları

Kameralı Sohbet Kuralları

Kameralı Sohbet Kuralları

 

Kameralı Sohbet Sitemizde kurallar basittir. Sapıkça cam açan atılır.Canlı Sohbet sitemizde genelde böyle cam açanları atıyoruz.Ve genelde küfür edenleri de sitede atıyoruz.Genelde küfüre karşıyız.Yasakladığımız kişiler mesela 3 gün sonra olur gelir ya derler çok sevindim kaldırmışsınız falan diye bizde yapılan yanlışın yasağı kalkmaz la bir de git derim.

 

Sohbet sitemizde dediğim gibi kurallar anlaşılmayacak türden değildir kesinlikle.

Kurallara uyan insanın her zaman başımın üstünde yeri vardır.Kurallara uymak her zaman iyi bir şeydir.Genelde kesinlikle +18 cam açmayın yoksa yetkililer gereğini yaparlar.Sitemizin genelinde sevgi saygı çerçevesi içinde konuşulmasını istiyoruz.Sevgi saygı olmayan yerde hiç bir şey olmaz bunu unutmayınız.

Karanlık Cam,+18 Cam açanları kabul etmiyoruz.Özellere fazla karışmıyoruz tehdit ve başka türlü önemli konu olmadıkça karışmıyoruz.

Eğer sevgi saygı içerisinde sohbet ederseniz sohbet cidden çok iyi olur.Ve herkes siteyi takdir etmeye başlar.

Bu bizim açımızdan çok önemli bir konudur.Genelde gerginlikte yaratmak kesinlikle yasaktır.Gerginlik yaratan kişiler atılabilir dikkat ediniz.İlk başta dikkatli sohbet etmeye çalışmalısınız ki sonradan zaten alışırsınız seviyeli sohbet etmeye genelde.

Ad m inlerin rahat sohbet ettirmesi lazımdır.Mesela şöyle kuralları çiğneyen kişileri atarlarsa herkes rahat sohbet eder ve gerginlikten uzak olunur.

Özellikle ad m inlerin bu kurallara dikkat etmesini istiyorum. Ad m inler her zaman örnek olmalıdır özellikle yöneticilerde.Böyle olursa çok iyi olur.

Canlı Sohbet sitemizde ad m inlerin örnek davranış sergilemesi bizim için çok önemlidir.Örnek davranış sergilemek her insanın doğasında yoktur ama doğasında olmayan insanında ad m inlik le pek işi olacağını sanmıyorum.Sonuçta bir üye geldiğinde baktığında ad m inler kötü davranışlar sergiliyorsa bende sergileyeceğim der ve sergiler.Bu davranışlarda bizim hiç hoşumuza gitmez yöneticiler olarak.Kurallara iyi uyan ve devamlı gelen kişilere yetki verilir.

Yetki verildiği zaman hani olur ya ayrı oynarlar anladınız.O kişilerin yetkilerine son verilir.

Yani kısacası saygı ve sevgi içerisinde herkesin sohbet etmesini istiyoruz.Çok bir şey istemiyoruz.Kurallara uyunuz lütfen. Saygılarımla Sohbet Kıvırcık Ailesi İyi Sohbetler Diler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir