Almanya Sohbet Odaları

Kazayla Banlı Olanlar

Kazayla Banlı Olanlar Yorum Atabilir.Banları Direk Açılır.Sohbet Kıvırcık Farkı

Kazayla Banlı Olanlar

Kazayla Banlı Olanlar İp Çakışması Yaşayanlar İçin Bu Makalem

Kazayla Banlı Olanlar

Kazayla banlı olanlar yorum yapabilir.İplerini verebilir direk banları açılır merak etmesinler 7/24 hizmetteyiz ve 7/24 sitedeyiz arkadaşlar bu yüzden bu makalemin altına yorum yapmanız yetecektir banınızın açılması için.

Direk banınız açılır ve rahat rahat sohbet edebilme imkanına sahip olursunuz o yüzden bu makalemin altına ya yorum atın ya ipinizi bu makalemin altına yazın direk banınızı açalım ve sohbet edin sitemiz de.Bu ayrıcalığı sizlere Sohbet Kıvırcık Farkı diyerek tanıyoruz ve sizi bilgilendiriyoruz.Mesela panelde bir ip girildi sizin iple çakıştı ve sizde you have banned falan yazıyor hemen bu makalemin altına yorum atıyorsunuz banınız aynı anda açılıyor yorumunuzla yani.

Sohbet Kıvırcık her zaman bir ayrıcalıktır arkadaşlar bunu unutmayınız burada takılıyor sanız ayrıcalıklısınız demektir.Bu ayrıcalığınızı burada takıldığınız sürece kaybetmeyeceksiniz.Size her zaman tavsiye ettiğim bir sitedir burası yani.

İp çakışmasında kesinlikle siteye yasaklıyım diye korkmayınız direk bir yorum ve direk sohbete giriş sağlayınız arkadaşlarım.Bu yüzden makalelerimi takip edin diyorum işte size yarayan çok makalemde olacaktır ve çok bilgileneceksiniz o yüzden sitemizin altındaki makaleleri olabildiğince takip ediniz kazanan siz olursunuz.

Dediğim gibi bu makalemin altına bir yorum atın yada ipinizi yazın bu makalemin altına direk banned yazısı kalkacak ve rahat rahat sohbet edebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir