Omegle Sohbet

Omegle Sohbet

Omegle Sohbet hakkında bildiklerim

Omegle Sohbet

Omegle Sohbet

Omegle Sohbet Nedir ?

Omegle Türkiyenin ilk Kameralı Sohbet yeridir diyebiliriz.Parasız girebildiğiniz bir mekandır diyebiliriz.Yeni bazı siteler için öyle söyleyemeyiz insanların parasını çarçur ettiği para tuzağı olan yeni sitelerin de olduğunu herkesin bilmesi gerektiğini biliyoruz.

Vip Üyelik Falan Filan diyerek insanların parası çarçur oluyor gerçi buda insanların bir tercihidir yani saygı duymalıyız.

Bedava Sohbet Siteleri Hangileridir?

elitdunya.com sohbetkivircik.com sohbetkivircik.net kivirciksohbet.com ve sohbetcadde.com bedava sohbet siteleridir buralara üye olmanıza bile gerek yoktur sohbet etmeniz için ama avantajlardan yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.

Bu yukarıda saydığım sitelerin üye olununca avantajları nelerdir?

Arkadaşlar bu sitelere kaydolunca avantajınız bedava yetki alabilme şansınız olmasıdır.

Sohbetinize ve popülerliğinize bakılarak ve rahatsız bir tip olup olmadığınıza bakılarak yetki durumu olabilir.Bu sizin için büyük bir şanstır diyebilirim yani biliyorsunuz yetki alınca daha çekici olursunuz.

Bu sitelerin başka özellikleri var mı?

Tabi kide bu sitelerde daha başka bir çok özellik vardır.Mesela kamera özelliği diyebiliriz yani sadece yazılı chat değil arkadaşlar Kameralı Chat te yapabiliyorsunuz bunu da unutmayalım.Yani az çok Omegle ye de benziyor diyebiliriz.

Sadece Omeglenin seviyeli versiyonunu düşünün ve şansınıza kimle konuşursanız değil tam aksine genelde ve özelde herkes istediği kişiyle konuşabilir tabi rahatsızlık boyutunu aşmadıkça.Yani daha çok bedava sohbet odaları ve paranızın çarçur olmayacağı sohbet siteleri olarak yukarıdakileri örnek verebilirim.

Neyse anlatacaklarım bu kadar bütün vereceğim bilgiler falan makalemi okuyan herkese teşekkür ederim.

Bir önceki makalem dikkatinizi çekebilir.

Netyap Kameralı Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir