Netyap | Kameralı sohbet

Sanal Dünya | İnternet Dünyası | sohbetkivircik.com

Sanal Dünya İnternet Dünyası  hakkında görüşlerim

Sanal Dünya İnternet Dünyası

Sanal Dünya İnternet Dünyası

Merhaba arkadaşlar öncelikle internetin fazla olduğu ve internetin her yere ulaştığı global dünyamızda internet iyi niyetle veya kötü niyetle farklı şekillerde kullanılmaya başlamıştır.İlk çıktığında bilgisayar bir oda büyüklüğündeyken ve internete zor giriliyor iken şimdi çok rahat bir biçimde cebimizde taşıyabileceğimiz cihazlarla da internete girmek mümkün olabiliyor.

Sanal Dünya da dolaşırken keyfini çıkarabileceğimiz bir çok site görebiliyoruz.Farklı niyetlerle girdiğimiz bu sanalda keyfini çıkarabileceğimiz bir çok şey var.

Mesela sohbet siteleri olsun ve bir çok site olsun film siteleri olsun bir çok eğlenebileceğimiz site mevcut sanalda.

 Yani sanalda bir çok şey mevcut gezilebilinir bir çok şey var sanalda diyebilirim.Makalelerimde bazen işte bilgi veriyorum.

Farklı sohbet sitelerinde özellikle sadece sanal hayatı olanları bile görebiliyoruz.Bu sanala bağımlılık olduğu için bu şekle gelen insanlar olduğunu görüp biliyoruz diyebilirim.

İnternette gezintiye çıkarken diyebileceğim şeyler faydalı şeyler için neti kullanmanız sizin için çok iyi olacaktır.Faydasına eğer kullanırsanız faydalı şeyler göreceksiniz.

Ve bol bol faydalı şeyler öğreneceğiniz şüphesi olmasın.Bu net ortamına faydalı işler için girin başka işler için kesinlikle girmeyin.

İnsanlar olarak bol bol net kullanmaktayız bunu da biliyorsunuz.Net kullanırken faydalı işlere daha çok yönelin.Mesela sizden belkide bir gitarist bile çıkabilir yeni çıkan programlar oldukça faydalıdır.Sizin gitar öğrenmenizde oldukça faydası olacaktır bu programlar mesela.Dediğim gibi faydalı işler için bu neti kullanın vaktinizi kesinlikle boşa harcamayın derim ben.

Sizden belkide bir Solo Gitarist bile çıkabilir nereden bileceksiniz değil mi?

Belkide sizden iyi bir Tasarımcı çıkabilir.Belkide sizden iyi bir makaleci çıkabilir.İyi bir yerde makale yazabilirsiniz.

Her makaleniz için belirli bir ücret alabilirsiniz mesela.Ve diyeceğim şu ki nete de fazla bağımlı olmayın.

Eğer nette para kazanıyor iseniz bu yüzden bağımlı olabilirsiniz buna kimsede bir yorum yapamaz.Nette fazla kalmamayı ben öneririm herkese boşa vakit harcanıyorsa görüşüm her zaman budur.Çünkü net bazen insanın dengesini bozabilir bunu da unutmayalım.

İşte benim görüşlerim bu kadardır.Bu makalem için yorumlarınızı beklerim.Saygılarımla

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir