Omegle Sohbet

Sohbetin Doğuşu – FlashChat Sohbet Siteleri

Sohbet Severler
Merhaba Arkadaşlar bugun yazımda sizlere İnternet dünyasındaki Altarnatif sohbet platformları  hakkında bir kaç bilgi vereceğim. Bildiğiniz Üzere Sanal Ortam sohbet platformlarında facebook,twitter,whatsApp gibi popüler uygulamaları görmeye alışığız. Dünyada 1 Milyar üzeri kullanıcı bu gibi sohbet ve sosyal medya uygulamalarında aktif rol oynamaktadır.

Peki daha keyifli bir sohbetin altarnatifleri varmı dır ?

İrc,Mirc,Xat,99Chats gibi basit sohbet tabanlı altarnatif sohbet odaları kulağa yabancı gelmiyor. Peki günümüz dünyasında gittikçe Popülerleşen Kameralı ve Sesli Flash Chat sohbet Tabanlı uygulamadan ne kadar haberdarız. Haberdarsak ne kadar bilgimiz var ayrıcalıkları neler bunları ele alacağız.

99Chats ve İrc sohbet Tabanlı sitelerde kodlamalar ile yapılan işlemler yerini daha modern haliyle Flash Chata bırakmıştır.

Peki Facebook,Twitter gibi mecralardan ayrılan özelliği ne ?

Biliyorsunuz ki bu gibi sohbet ve  sosyal medya uygulamalarında ortak sohbet anlayısı yoktur. Flash Chat Tabanlı sohbetlerde kişilerle ortak sohbette bulunabilir. Daha etkin sohbet ederek eğlenebilirsiniz. Üstelik sizlere Moderatör,Admin ve SüperAdmin gibi görevlendirmeler verilerek sohbet platformunda söz sahibi olmanız sağlanabiliyor. Üstelik Kameralı ve Sesli sohbette kurabiliyoruz.

Kendinize Ayıracak vaktiniz varsa Sohbetkivircik.com’a gelip Kusursuz Sohbet deneyimini çıkarabilir. Uygulamımızda rütbe alıp söz sahibi olabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir